Program lojalnościowy

Chcąc odwdzięczyć się Wam za zakupy w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Was program lojalnościowy!

Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz jeden punkt. Przy każdych zakupach punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego konta. Ilość punktów możesz śledzić w zakładce "moje konto". Gdy uzbiera się odpowiednia ilość punktów, możesz je wymienić na produkty ze sklepu.

 

Punkty nie mają terminu ważności! Program tylko dla zarejestrowanych osób!

 

Otrzymasz 1 punkt za każde wydane 5zł. Każde zebrane 10 punktów ma wartość 1zł, które możesz wymienić na dowolny produkt w sklepie.

 

 

 

 

Regulamin:

 1. Program lojalnościowy przeznaczony jest dla Usługobiorców posiadających Konto. Uzyskiwanie i używanie Punktów przez Usługobiorcę jest możliwe z wykorzystaniem Konta.
 2. Z momentem założenia Konta, Usługobiorca staje się uczestnikiem Programu lojalnościowego.
 3. Za każde 5 zł wydane w Sklepie w ramach pojedynczego zamówienia, Usługobiorca otrzyma następującą liczbę Punktów: 1 z zastrzeżeniem ust. 4-5.
 4. Punkty za złożone zamówienie będą przysługiwać Usługobiorcy wyłącznie w przypadku, w którym Usługodawca zawrze z Usługobiorcą umowę. Punkty zostaną przyznane Usługobiorcy automatycznie, w terminie realizacji zamówienia.
 5. Do wyliczenia liczby Punktów przysługujących za złożone zamówienie brane są pod uwagę wyłącznie środki pieniężne wydane przez Usługobiorcę na produkty zamówione w Sklepie bez wykorzystania Punktów, oraz bez uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem produktu, takich jak np. koszt dostawy.
 6. Usługobiorca może uzyskać następującą liczbę Punktów: 1 za każde wydaje 5zł w Sklepie produkcie.
 7. Uzyskiwane przez Usługobiorcę Punkty składają się na jedną pulę.
 8. Aktualna liczba zebranych przez Usługobiorcę Punktów będzie widoczna w Koncie. Usługodawca może także informować Usługobiorcę o zmianie liczby zgromadzonych Punktów poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail Usługobiorcy przypisany do jego Konta.
 9. Uczestnik ma prawo do dokonania zamiany punktów uzyskanych w Programie na wybrane produkty. Może to zrobić tylko przy okazji zakupów w Sklepie za minimum 30zł. Punkty nie podlegają wymianie na środku pieniężne.
 10. Za produkt naliczona jest opłata w wysokości 0,01zł
 11. Każde zebrane 10 punktów ma wartość 1 zł
 12. Usługodawca ma prawo anulować Punkty:
  1. naliczone za zamówienia, za które Usługodawca zwrócił Usługobiorcy wpłacone za produkt środki pieniężne (np. w przypadku skutecznego odstąpienia od umowy przez Usługobiorcę);
  2. przyznane pomimo nieskutecznego opłacenia zamówienia (co nie oznacza braku możliwości nabycia Punktów ponownie, w wyniku prawidłowego opłacenia zamówienia);
 13. Klient ponosi koszty dostawy wybranego produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl